Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kopacz - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Makowa

Przybków,Legnica(Kopacz + 17 km)

2 101 250 zł8 400 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o przeznaczeniu budowlanym. Działka o powierzchni 8405 m2, jest w kształcie prostokąta o wymiarach (długość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dziwiszów

Dziwiszów(Kopacz + 24 km)

199 000 zł1 080 m² 184,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sudety prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1080 m2, położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy, na osiedlu nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł25 085 m² 159,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

"Nieruchomości Apartament" Julitta Stec tel.   Do sprzedaży duża działka produkcyjno-usługowa o pow. 2,5085 ha położona w Jaworze przy ul. Starojaworskiej. Działka graniczy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Chojnów

Chojnów(Kopacz + 16 km)

730 000 zł10 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 10 000 m (1 ha), zlokalizowaną bezpośrednio na granicy miasta Chojnów, przy drodze wojewódzkiej dw 328, ok. 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Łupki

Łupki(Kopacz + 25 km)

900 000 zł29 900 m² 30,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż - teren inwestycyjny 2,99 ha, łupki, gmina Wleń, woj. dolnośląskie Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek o łącznej powierzchni 29 900 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Komarno

Komarno(Kopacz + 24 km)

1 550 000 zł51 800 m² 29,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękny widok na pasmo Karkonoszy Prezentuję Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową położoną w malowniczym Komarnie (gmina Janowice Wielkie). Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grzybiany

Grzybiany(Kopacz + 24 km)

440 000 zł2 200 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana uzbrojona Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej uzbrojonej w Grzybianach zaledwie 10 minut od Legnicy. Szczegóły nieruchomości: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biskupin

Biskupin(Kopacz + 23 km)

150 000 zł1 359 m² 110,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin | działka 13,59 A przy lesie | media na działce Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Biskupin (gm. Chojnów), oznaczona numerem geodezyjnym 752. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cienia Druga

Cienia Druga(Kopacz + 20 km)

400 000 zł5 700 m² 70,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja: cienia Druga Powierzchnia: 5700 m Atuty działki: duża powierzchnia idealna pod rezydencję Dojazd z dwóch stron działki wygodny dostęp Spokojna i prestiżowa lokalizacja Media.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sieradz(Kopacz + 24 km)

440 000 zł15 700 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,57 ha w jednym kawałku przy ul. Sienkiewicza w Sieradzu Teren położony jest bezpośrednio przy dw482, między Sieradzem a Zduńską Wolą Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kopacz

Kopacz,dolnośląskie

149 600 zł1 700 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w urokliwym miejscu? Zacznij od dobrze położonej działki.~~Złotoryja - Kopacz, działka budowlana o powierzchni około 17 ? 20 arów do wydzielenia z większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopacz

Kopacz,dolnośląskie

50 000 zł1 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 9 działek budowlanych o pow. od 9 do 17 arów. Ceny do negocjacji. Pozdrawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kopacz

Kopacz,dolnośląskie

165 000 zł3 300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną we wsi Kopacz gmina Złotoryja o pow. 33 ary, pełne media. telefon  

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach