Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Kopacz – Oferty sprzedaży i najmu domów na Dolnym Śląsku

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

190 000 zł140 m² 1 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Do sprzedania mamy połowę domu znajdującego się w miejscowości Kopacz koło Złotoryi. Na nieruchomość składa się budynek mieszkalno - użytkowy o powierzchni około 140m2 oraz dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom Legnica

Legnica(Kopacz + 17 km)

760 000 zł101,01 m² 7 524,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:249 m²

Brzozova park nowoczesne domy 8 min od centrum legnicy Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają odpocząć. Poranek z kawą na tarasie, cisza, wokół brzozowy las i śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Szczytniki

Szczytniki(Kopacz + 15 km)

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynajmę dom o pow. 70m2 usytuowany w Gminie Szczytniki około 25 kilometrów od Kalisza. Dom usytuowany na zagospodarowanej zielenią działce, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Świerzawa(Kopacz + 14 km)

479 000 zł210 m² 2 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż: komfortowy dom w zabudowie szeregowej Świerzawa biuro nieruchomosci ,mały domek'oferuje wygodny, zadbany dom w zabudowie szeregowej w Świerzawie, po modernizacji, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ostrów

Ostrów(Kopacz + 15 km)

580 360 zł136,65 m² 4 247,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowa niższa cena! Nowy, parterowy dom marzeń w sercu natury - Ostrów, gm. Brzeźnio Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie? Ten nowoczesny, przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Chełmce(Kopacz + 22 km)

610 000 zł174 m² 3 505,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w atrakcyjnej lokalizacji, ok. 5 km od Kalisza w cichej i spokojnej okolicy na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom o pow. użytkowej 174 m2, pow. całkowitej ok 270.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Gniewomirowice

Gniewomirowice(Kopacz + 15 km)

699 000 zł101,52 m² 6 885,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom zamiast mieszkania -ogród i cisza 5 min od Legnicy! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - Dom w Arkadiach R2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Legnica

Legnica(Kopacz + 17 km)

17 000 zł600 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia willa na cele mieszkaniowe blisko centrum Legnicy Oferujemy do wynajmu przestronny obiekt o powierzchni 600 m , doskonale zlokalizowany w pobliżu centrum Legnicy, idealny na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Legnica

Sienkiewicza,Legnica(Kopacz + 17 km)

1 200 000 zł176 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:386 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc5275 Kategoria: dom wolnostojący Lokalizacja: legnica Dzielnica: osielde Sienkiewicza Powierzchnia domu: 176 mkw Liczba pokoi: 4 Powierzchnia działki: 387mkw opis: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaczorów(Kopacz + 25 km)

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Dom wolnostojący w Kaczorowie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w urokliwym Kaczorowie, położonego w malowniczej okolicy Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sieradz

Sieradz(Kopacz + 24 km)

1 500 000 zł523 m² 2 868,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej około 500 m2, położony na działce 1400m2 w Sieradzu opis domu: piętrowy dom z możliwością zaadoptowania poddasza. Dom ma.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij